REPREZENTANT COMERCIAL-APARATURA MEDICALA OK

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine si dezvolta baza de date clienti din zona alocata;
- contactarea potentialilor clienti (farmacii, spitale,, policlinici, medici de familie etc.);
- promovarea produselor companiei in intalniri organizate;
- mentine si dezvolta legatura cu clientii existenti;
- urmareste comenzile in derulare;
- urmareste efectuarea platilor.

CERINTE

*studii medii sau superioare;
* cunoscator Office,
* limba engleza constituie un avantaj,
* aproximativ 1 an experienta in vanzari.
Personalitate dinamica, meticuloasa, atenta, organizata, cu spirit de echipa, cu bune abilitati de comunicare, prestanta.
VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI.
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT.
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-16:00 la telefon: 327.66.55. sau 327.79.79

BENEFICII OFERITE

Salariul fix net lunar este compus din :
- 250 - 300 EURO la care se adauga comision.
- Salariul mediu net lunar 400 EURO.
Se acorda: telefon si auto pentru derularea activitatii.
Program de lucru L- V 9.00 - 17.00.
Forma de angajare - contract individual de munca pe durata nedeterminata.
Perioada de proba este de 1 luna.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ACTIVEAZA PE PIATA ROMANEASCA IN DOMENIUL COMERCIALIZARII DE APARATURA MEDICALA DE UZ INDIVIDUAL , CU O VECHIME PE PIATA DE 12 ANI.