REPREZENTANT COMERCIAL

AXIAL Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

AXIAL Resurse Umane realizeaza selectia pentru unul din partenerii sai, o companie romaneasca in plina dezvoltare.
Titlu post: REPREZENTANT COMERCIAL - Licitatii, Vanzari
Principalele atributii:
- Participare la licitatii publice;
- Identificare clienti, ofertare si incheiere contracte;
- Mentinerea relatiei cu clientii companiei.

CERINTE

- Studii Superioare / Medii
- Operare PC: Word, Excel, E-mail
- Permis auto - categ. B
- Persoana cu experienta in licitatii publice si/sau in vanzari
- Persoana cu abilitati dezvoltate de comunicare, energica.
- Persoana interesata in dezvoltarea carierei si motivata pentru a fi promovata.
- Disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial stimulativ (salariu fix, bonusuri deosebite, masina, laptop, telefon mobil)
- Mediu de lucru profesionist
- Posibilitati reale de dezvoltare si promovare

AXIAL este una dintre cele mai cunoscute companii de resurse umane din tara, realizand selectii de personal pentru firme din domenii diverse de activitate.