Reprezentant Comercial

SC ADESGO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea si vanzarea produselor din magazine – atingerea targetului de vanzari;
• Consilierea clientilor;
• Gestionarea stocului existent in magazin;
• Urmarirea si respectarea procedurilor si instructiunilor referitoare la manipularea, arhivarea si predarea documentelor cu regim special (chitante, monetare);
• Elaborarea rapoartelor de vanzari;
• Mentinerea magazinului conform standardelor stabilite.

CERINTE

• Abilitati excelente de comunicare, prezentare si negociere;
• Atitudine orientata spre client;
• Flexibilitate si dorinta de invatare;
• Spirit organizatoric si rezistenta la stres;
• Cunostinte de operare a calculatorului si de lb. engleza – nivel conversational;
• Experienta anterioara in vanzari – minim 1 an, experienta intr-un domeniu asemanator constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

* Salariu motivant & comision din vanzari, tichete de masa si decontarea transportului in comun;
* Plata orelor suplimentare;
* Prime de vacanta si sarbatori, discounturi la produsele companiei;
* Cursuri de specialitate si posibilitati de promovare.

In momentul de fata ADESGO, este cel mai mare producator de dresuri de dama din Romania, cu o capacitate deproductie de peste 900.000 de perechi pe luna, adaptandu-se la cele mai variate cerinte din domeniul productie de dresuri, si 600.000 articole de lenjerie.

In vederea deschiderii primului magazin in AFI Palace Cotroceni Mall angajam Reprezentanti Comerciali cu experienta in domeniul vanzarilor.

Pentru mai multe detalii accesati: www.facebook.com/DiamondbyAdesgo