REPREZENTANT COMERCIAL

OST Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei in zona desemnata, - prospectarea, analiza si intrepretarea informatiilor din piata;
- realizarea targetului de vanzari

- dezvoltarea retelei de clienti si realizarea obiectivelor din vanzari prin administrarea zonei arondate (clienti retail, retea hypermarket-uri si proiecte);
- identificarea nevoilor clientilor si prezentarea solutiilor optime;
- preluarea comenzilor;
- mediatizarea ofertei - vanzarea intregii game de produse a companiei.

CERINTE

- experienta in vanzari minim 3 ani in domeniul sistemelor de iluminat/sau domeniu conex
- studii tehnice
- abilitati de comunicare, negociere si organizare
- disponibilitate pentru deplasari
- dinamism, orientare catre rezultate
- carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu fix motivant; comisioane si bonusuri din vanzari; autoturism de serviciu; laptop si telefon mobil; mediu de lucru tanar si placut

SC OST Distribution SRL, este o companie tanara care activeaza pe piata sistemelor de iluminat pe baza de LED-uri. Ne axam pe sisteme de iluminat indoor si outdoor, iluminat comercial si arhitectural. Ne aflam intr-o continua dezvoltare si pentru intregirea echipei neastre, avem nevoie de persoane tinere, ambitioase, comunicative care sa ne sprijine in activitatea de vanzari.