Reprezentant Colectare Debite Call Center

PROSURILUC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de asistenta prin telefon sau / și e-mail
- Efectuarea / primirea de apeluri
- Transmiterea de e-mailuri si informarea clientilor in conformitate cu datele din sistem
- Negocierea conditiilor si modalitatilor de plata
- Oferirea de asistenta pentru clienti pentru a remedia problemele.

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara sau in cadrul unei companii de colectare debite constituie avantaj
- Bune cunostinte de MS Office (World , Excel )
- Foarte bune abilitati de comunicare si abilitati interpersonale
- Foarte bune abilitati de negociere si vanzare prin telefon
- Persoana dinamica, persuasiva, cu atitudine deschisa
- Persoana orientata spre client si rezultate
- Persoana flexibila și capabila să se adapteze la schimbare rapid
- Capacitatea de a lucra in conditii de stres.

BENEFICII OFERITE

- Salariu in concordanta cu piata muncii
- Bonusuri de performanta raportata la munca prestata
- Posibilitatea triplarii salariului fix prin comisioane
- Posibilitate de promovare.

Pozitia este pentru locatia noastra din zona Pipera - Bucuresti