Reprezentant CASA DE COMENZI

DELSAND Co.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Consultanta in vederea incheierii contractelor de vanzare pentru persoane fizice si juridice,
-Vanzare bunuri de larg consum si servicii (casnice, ingrijire personala, cosmetice, sanatate, nutritie, imbracaminte, bijuterii, parfumuri, accesorii, etc.)
-Dezvoltarea si administrarea portofoliului propriui, servisare clienti.

CERINTE

-Aspect profesional-business,
-Abilitati de comunicare si negociere deosebite,
-Disciplina si perseverenta in realizarea obiectivelor asumate,
-Spirit intreprinzator.

BENEFICII OFERITE

-Program liber-ales,
-Traininguri de specialitate asigurate de Companie,
-Comisioane, bonusuri si beneficii la nivel de Companie Multinationala de top,
-Posibilitati de evolutie si promovare in cadrul companiei,
-Programe de pregatire pentru nivele de management in vanzari.

Constructia si Dezvoltarea Structurilor de Vanzari Canale de Distributie
Marketing si Vanzari