Reprezentant Capsio

Global Pharma Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovare si vanzare a unui produs unic original Capsio, destinat alergieie, sinuzitei, racelii si gripei, polipilor nazali catre medici, farmacisti magazine naturiste!

CERINTE

Ai o anumita experienta in vanzari, in special in cele farmaceutice sau de produse naturiste? Ai dorinta de a iti pune la incercare spiritul antreprenorial? Vrei sa iti Atunci capsio este solutia!

BENEFICII OFERITE

Intra in acest proiect part time si vei primi un veit bazat pe un bonus de 30% si sansa unui angajament pe durata nelimitata dupa 6 luni!
Suport de training, de marketing, de vanzari pentru ca tu sa reusesti!

Global Pharma Research este o firma de cercetare si marketing in domeniul farmaceutic. Firma este angajata in proiecte de cercetare europene alaturi de firme de prestigiu, precum ICSI Valcea, Mecrosistems, Dacia Renault. Global Pharma Research a lansat pe piata romaneasca o gama unica, destinata sferei ORL, Capsio. Capsio este destinata tratamentului alergie, sinuzitei, racelii, gripei, migrenei, polipilor nazali.
Global Pharma Research este in plina ascensiune, anual lansand cate trei noi produse!