Reprezentant Avon Cosmetics

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal
- persoane comunicative, care sunt in cautare unei posibilitati de a obtine un venit suplimentar
- Persoane dinamice, serioase, usor adaptabila la lucrul in echipa, indiferent de sex, cu varsta peste 18 ani.
Nu ai nevoie de experienta, ci doar de motivatia de a reusi.

CERINTE

Responsabilitati:
- gasirea potentialilor clienti;
- vanzare produse Avon in urma primirii unor brosuri lunare;
- livrarea produselor la clienti;
- incasare contravaloarii produselor;

Beneficii:
- posibilitatea de a plasa comenzi on line, fara a mai fii necesara deplasarea la sediul zonei;
- vei intalni oameni diferiti, vei lega noi prietenii,POTI DEMARA PROPRIA AFACERE avand ca partener pe unul dintre cei mai mari si mai de succes producatori de cosmetice din lume;
-castiguri intre 15%-40%;
-curs gratiut cosmetica, machiaj si tehnici de vanzare cu diploma "Beauty&Business";
-cadourii motivationale constand in cele mai populare produse Avon;
-inscriere gratuita;
-posibilitatea de promovare;
-AVON ofera posibilitatea de a deveni COORDONATOR tuturor Reprezentantilor care doresc sa-si dezvolte o cariera;
-livrarea coletelor la domiciliu

BENEFICII OFERITE

In prezent AVON este cea mai mare companie din lume de produse cosmetice in sistemul de vanzari directe si opereaza in peste 142 de tari de pe toate continentele.
Peste 3,5 milioane de Reprezentanti isi ofera serviciile prietenoase, de calitate, direct la clienti acasa sau la locurile lor de munca. Pentru AVON lucreaza mai multe femei decat cu orice alte companii din lume.