Reprezentant AVON

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poti incepe o colaborare de succes cu o companie ce are o experienta de 120 de ani in domeniul cosmeticelor si care la acest moment activeaza in peste 140 de tari, avand peste 5 milioane de Reprezentanti in intrega lume.

Poti obtine produse de cea mai buna calitate, garantate 100%, la preturi incredibile pentru tine si persoanele apropiate tie. La fiecare patru saptamani vei fi incantat de o noua brosura Avon, in paginile careia vei descoperi produse noi interesante si inovative, cu oferte speciale. Vei putea intalni oameni diferiti, vei lega noi prietenii si, in final, veti avea o mare satisfactie.

CERINTE

Candidatul ideal:
TREBUIE SA FIE: dinamic; sociabil; serios; stabil; perseverent; comunicativ; motivat;
TREBUIE SA AIBA: dorinta de a castiga; disponibilitate; incredere in sine; spirit de initiativa; dorinta de a accepta responsabilitati, dorinta sa isi completeze veniturile cu o activitate suplimentara

BENEFICII OFERITE

- discount intre 15-30% in functie de valoarea comenzii
- cursuri gratuite de Beauty and Business
- machiaj gratuit
- diferite programe motivationale premiate cu cadouri
- livrarea coletului acasa este gratuita
- timpul de lucru este la libera alegere a reprezentantului