Reprezentant AVON

Florentina Mihailescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul ideal pentru o completare a veniturilor, dar si pentru a trai din el. Programul este flexibil, fara obligativitatea unui numar de ore petrecute la sediul nostru.

RESPONSABILITATI:
- gasirea potentialilor clienti
- sa impartiti cat mai multe brosuri (statistic s-a observat ca fiecare brosura lasata e vazuta de o medie de 7 persoane si fiecare brosura aduce in medie o comanda de minim 100.00 lei)
- sa contactati clientii la timp si sa luati comenzile lor
- sa livrati produsele clienti si sa incasati contravaloarea acestora
- sa plasati cel putin o comanda pe luna
- sa va ocupati constant de clienti (seriozitatea convinge mai mult decat orice), sa le aratati brosura fiecarei campanii
- sa comandati si sa impartiti mostre clientilor
- sa va achitati facturile la timp!!!
- sa participati la prezentari pentru a invata despre produsele Avon si tehnici de vanzare

CERINTE

Candidatul ideal:
TREBUIE SA FIE: dinamic; sociabil; serios; stabil; perseverent; comunicativ; motivat;
TREBUIE SA AIBA: dorinta de a castiga; disponibilitate; incredere in sine; spirit de initiativa; dorinta de a accepta responsabilitati, dorinta sa isi completeze veniturile cu o activitate suplimentara

BENEFICII OFERITE

- discount intre 15-30% in functie de valoarea comenzii
- cursuri gratuite de Beauty and Business
- produse-cadou in primele 13 luni
- machiaj gratuit
- diferite programe motivationale premiate cu cadouri
- livrarea coletului acasa este gratuita
- timpul de lucru este la libera alegere a reprezentantului

AVANTAJELE DE A FI REPREZENTANT AVON:
- Nu exista limite pentru sumele pe care le puteti castiga - limitele vi le stabiliti singuri - CASTIGURILE POT FI NELIMITATE;
- Va puteti alege propriul program de lucru - orele de lucru vi le puteti stabili singuri - PROGRAM FLEXIBIL;
- Va veti dezvolta personalitatea si increderea in sine;
- Veti beneficia de un mod ideal de a va face prieteni;
- Veti avea posibilitatea sa invatati mai multe despre machiaj si ingrijirea pielii;
- Veti beneficia in permanenta de sprijin, indrumari si sfaturi din partea unui personal specializat:
- Veti avea placerea de a vinde produse AVON;
- Veti putea cumpara produse pentru uz personal cu discount;
- Veti avea asigurata satisfactia de a avea PROPRIA Dvs. AFACERE;
- VETI REPREZENTA CEA MAI MARE COMPANIE DE COSMETICE!

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in afaceri.