Reprezentant Avon

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Beneficiile reprezentantilor sunt:
-in primul rand puteti castiga oricat doriti
-castigurile sunt intre 15-30% din tot ce veti vinde
-ca si reprezentant beneficiati de ofetre speciale la preturi f avantajoase
-numeroase programe motivationale (cu premii substantiale)
- produsele le primiti acasa prin curier(nu tb sa va deplasati dvs dupa ele)
-termenul de achiate al facturii este de 2 sapt.
-daca nu sunteti multumit(a) de un produs il puteti returna pe baza facturii in termen de 90 de zile
-produsele sunt f cunoscute pe piata romaneasca(de 9 ani Avon e lider pe piata in vanzarea directa de produse cosmetice) si nu va va fi foarte greu in promovarea lor mai ales ca sunt promovate si prin clipuri tv.
-si poate cel mai important avantaj e ca va pute-ti crea propria afacere si la randul dvs puteti devenii coordonator etc..
Sa aveti o comanda minima de 100 ron pe luna.
Binenteles sa aveti peste 18 ani.
Sa strangeti comenzi de la clienti si sa le livrati produsele .