reprezentant avon

avon

Job expirat

RESPONSABILITATI

Înscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care îsi doresc obtinerea unui venit într-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Avon va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.

CERINTE

ATRIBUTII:
-formarea unui cerc de clienti între persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrarea produselor la domiciliu in 48 ore;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou în fiecare lun?;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vânz?ri.
-cursuri de frumusete gratuite!
CADOURI (INCEPAND CU PRIMA COMANDA)
Nivelul 1
Valoarea totala a comenzilor:
minim 120 lei Premii:

o masca exfolianta Planet SPA cu extract de ceai alb
o masca hidratanta Planet SPA pentru fata, cu extract de ulei de masline
2 Brosuri gratuite
1 livrare IEHD gratuita*

Nivelul 2

minim 160 lei Premii:

o crema Avon Solutions Moisture 24
un creion multifunctional Arabian Glow
1 set de 5 Beauty Guide - Ingrijirea tenului
1 set de 5 Beauty Guide - Machiaj

Nivelul 3

minim 200 lei Premii:

un parfum Little Black Dress - 30ml
un gel de dus Senses
1 set de 5 Beauty Guide – Wellness
1 set de 5 Beauty Guide – Parfumuri
discount de 40% la cumpararea a maxim 10 Brosuri

Nivelul 4

minim 250 lei Premii:

un ceas cu design special Hello Tomorrow
o mini agenda Hello Tomorrow
Succes!

In lumea Avon nimic nu e de serie, totul e unicat; facut de mainile noastre, de mintile noastre; ca si cum ti-am pregati un cadou personalizat la fiecare 3 saptamani.
Suntem o campanie cu o traditie de peste 120 de ani pe piata mondiala si cea mai puternica companie de produse cosmetice din Romania.