REPREZENTANT AVON

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trebuie doar sa recomanzi produsele Avon prietenelor tale, colegelor si strangand comanda nu numai ca iti iei si reducere pe ele dar primesti si multe premii si poti castiga foarte multe: excursii in strainatate si multe altele.

Crede-ma se merita!

Cu ajutorul pachetului de inscriere Avon pe care il primesti GRATUIT, aduni comenzi. Cliente iti pot fi prietenele, vecinele, colegele de scoala sau serviciu.

Dupa ce comanzi produsele, acestea iti vor fi livrate la domiciliu (fara nici un fel de taxe de curierat) in doar cateva zile.Nu este necesar sa achiti contravaloarea inainte de primirea coletului.

Deci, castigul tau depinde in mod deosebit e valoarea comenzii , cu cat e mai mare cu atat se mareste si discountul tau.

NU EZITA! INTRA IN ECHIPA NOASTRA NU CONTEAZA DIN CE ZONA A TARII ESTI!

PENTRU MAI MULTE INFORMATI NU EZITATI SA NE CONTACTATI la nr de telefon 0723 642 664 sau 0763 668 783 sau e-mail aspkiss3@yahoo.com.

Pachetul de inscriere este gratis, al fel si inscrierea si nu te obliga la nimic. Daca nu ti se potriveste, nu-i nimic.

Nu ai nimic de pierdut, doar de castigat. Nu ezita, asta poate fi sansa ta sa castigi niste bani in plus si in plus si experienta in vanzari!

CERINTE

Cautam persoane comunicative, ambitioase si pline de energie. Daca crezi ca ai aceste abilitati insemna ca esti omul potrivit la momentul potrivit

BENEFICII OFERITE

Reprezentanii beneficiaza de discount pentru comenzile plasate, in felul urmator:
-15% pentru comenzile de peste 100 RON ( 1 milion);
-20% pentru comenzile de peste 250 RON ( 2.500.000);
-25% pentru comenzile de peste 370 RON ( 3.700.000);
De asemenea, reprezentanti primesc produse gratuite in fiecare campanie si beneficiaza de avantaje si oferte speciale.

Plata contravalorii produselor (minus discountul tau) se face in 14 zile de la livrarea comenzii.

Pentru a te inscrie nu trebuie decat sa aduni o comanda de minim 100 RON

Pentru cei ce se inscriu la o comanda de min 120 ron primesti un cadou de bun venit ce consta in
Masca exfolianta de fata cu extract de ceai alb de la Planet Spa
Masca hidratanta de fata cu ulei de masline de la Planet Spa
2 brosuri gratuite
Livrarea este gratuita la domiciliu