Reprezentant Avon

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Beneficiile reprezentantilor sunt:
- in primul rand puteti castiga oricat doriti
- castigurile sunt intre 15-30% din tot ce veti vinde
- ca si reprezentant beneficiati de ofetre speciale la preturi foarte avantajoase
- numeroase programe motivationale (cu premii substantiale)
- produsele le primiti acasa prin curier ( nu trebuie sa va deplasati dvs dupa ele)
- termenul de achiate al facturii este de 2 saptamani
- daca nu sunteti multumit(a) de un produs il puteti returna pe baza facturii in termen de 90 de zile
- produsele sunt foarte cunoscute pe piata romaneasca (de 9 ani Avon e lider pe piata in vanzarea directa de produse cosmetice) si nu va va fi foarte greu in promovarea lor mai ales ca sunt promovate si prin clipuri tv.
- si poate cel mai important avantaj e ca va puteti crea propria afacere si la randul dvs puteti devenii coordonator etc.

MERITA SA INCERCATI .....! NU VA COSTA NIMIC....

CERINTE

Sa aveti o comanda minima de 100 ron pe luna.
Binenteles sa aveti peste 18 ani.
Sa strangeti comenzi de la clienti si sa le livrati produsele

BENEFICII OFERITE

Luna aceasta pentru orice reprezentant care plaseaza o comanda de 150 lei ,pe langa comisionul cuvenit primeste si o agenta cadou.