Reprezentant Avon

SC Avon Cosmetics (Romania) SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor Avon prin alcatuirea unui portofoliu de clienti.

CERINTE

- Seriozitate fata de clienti!
- Domiciliul stabil in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

- Primiti comision in functie de vanzari(15%,20%,25%).
- Devenind membru al Clubului Nova veti castiga un comision de pana la 40%.
- Inscrierea si pachetul de inscriere(cuprinde materialele necesare desfasurarii avtivitatii de reprezentant) sunt gratuite.
- Livrarea comenzii este gratuita,se face la domiciliu.
- Comanda se poate lansa si de pe internet,gratuit.
- Veti lua parte si la un program motivational lansat de Avon in urma caruia veti castiga produse Avon.
- Veti fi sprijiniti neconditionat de un coordonator gata sa va ajute si invete cum sa va desfasurati activitatea
- Activitatea de reprezentant Avon nu necesita timp suplimentar,o puteti desfasura in orice moment al zilei(acasa,la servici,in vacanta etc);de dvs depinde cat timp ii veti acorda pentru a avea un venit suplimentar
- In plus Avon va acorda oportunitatea unei cariere,putand deveni si dvs coordonator,avand propria echipa de reprezentanti.

- Firma producatoare de produse cosmetice, lider mondial in vanzari directe.
- A fost infiintata in 1886,de David McConnell.
In Romania activeaza din 1997, fiind lider.
- Ca dovada a calitatii produselor sale, Avon ofera clientilor sai Garantia 100% a produselor comandate.