Reprezentant/a Teritorial/a

Leora Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru
cauta pentru munca in Romania
pentru vanzarea materiilor prime din plastic

Responsabilitati:
• vizite si relatii cu parteneri, dezvoltarea relatiilor
• crestera vanzarilor prin cautarea clientilor noi, extinderea pietei
• suport professional parteneri

CERINTE

Cerinte:
• absolvent studii superiare cu specializare in ecomonie sau tehnica
• experienta de cel putin 5 ani in vanzarea produselor prime din plastic
• cunoasterea excelenta a limbii romane
• cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
• excelente ablilitati de comunicare si vanzare
• resistenta la stres
• cunostinte solide de operare PC
• permis auto categoria B
Avantaje:
• cunostinta limbi maghiare la nivel conversational
• educatie in industria materialelor plastice
Competente necesare:
• antreprenorial, independent, responsabil
• loial, ambitios, cu motivatie de a realiza
• abilitati excelente de comunicare

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
• gama de produse lider pe piata
• posibilitatea de a face parte dintr-o companie mare
• remuneratie bazata pe valori si performanta
• pregatire profesionala la nivel inalt si sprijin in dezvoltarea continua

Daca sunteti interesat va rugam sa trimiteti CV-ul profesional cu fotografia Dumneavoastra in limba romana si engleza/maghiara si scrisoarea de intentie la adresa de email: info@leoraconsulting.com mentionand „Reprezentant/a Teritorial/a „ pana la data de 12/11/2012. Asteptam CV-uri din toate regiunile Romaniei.

Leora Concept Consult Ltd is a consultancy and training company that improving the individual and organisational performance directly.
We are operating in the field of organisation and productivity development, management consultancy and strategy, organisation values and culture support, complex HR consultancy and management coaching.