Reprezenant Medical – Trainer pentru L’Oreal - divizia La Roche-Posay

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovare produse dermato-cosmetice catre medici dermatologi si catre farmacii.
Mentinerea si largirea portofoliului de clienti.
Organizarea si sustinerea de prezentari de produse, participarea la evenimente specifice domeniului
Raportarea activitatii desfasurate

CERINTE

Absolvent de studii superioare (studiile medicale sau conexe reprezinta avantaj)
Experienta de minim un 1 an in promovarea medicala.
Experienta de lucru cu medicii dermatologi reprezinta avantaj
Experienta in realizarea si sustinerea de prezentari constituie avantaj

Limba engleza – nivel avansat
Carnet de conducere – categoria B

Excelente abilitati de relationare si comunicare.
Persoana dinamica, sociabila, cu bune abilitati organizatorice.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial fix plus bonusuri la atingerea targetului
Masina de serviciu
Telefon mobil
Laptop

Expand Health recruteaza Reprezentant Medical – Trainer pentru L’Oreal - divizia La Roche-Posay.