Representant Produse - Suport Tehnic

Aurocon Compec SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

contact direct cu client
identificarea necesar clientilor
raspunde cererilor clientilor
mentine contactul cu departamentele firmei
participa la lansarea de comenzi / livrare produse, efectueaza rapoarte saptamanale / lunare cu privire la activitatea desfasurata
participa la targuri, expozitii, prezentari

CERINTE

studii superioare tehnice ? posibil student (de preferat profil electric, electronica, automatica)
abilitati de comunicare verbala si scrisa
capacitate foarte buna de comunicare si relationare atat cu clientii cat si cu colegii
disponibilitate la stres
cunostinte limba engleza (scris - citit)
cunostinte operare calculator (Excel, Word, Outlook)
disponibilitate program prelungit de lucru
capacitate de concentrare si respectare a termenelor limita
experienta anterioara nu este necesara
permis de conducere categoria B ? constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

un mediu de lucru modern
formare profesionala
posibilitatea dezvoltarii unei cariere
pachet salarial in functie de experienta, realizari
tichete de masa

AUROCON COMEPC este o firma de distributie tehnica pt industria.