Reporting specialist

NextGen Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvolta si proceseaza fisiere de raportare si analiza financiara.
Monitorizeaza evolutia bugetului, face analiza cost-beneficii si ofera feedback responsabililor de buget.
Colaboreaza cu alte departamente pentru culegerea informatiilor si procesarea pentru raportari periodice cu respectarea unor termene stricte de raportare.
Contribuie la imbunatatirea sistemelor si procedurilor de organizare interna si raportare financiara.
Elaboreaza si prezinta rapoarte pentru management, actionari, auditori.
Mentine legatura cu auditorii externi si/sau interni.

CERINTE

Studii superioare economice (ACCA student sau membru)
Experienta anterioara minim 2 ani intr-o pozitie similara in telecom
Cunostinte avansate de Excel si Powerpoint
Nivel avansat de cunoastere a limbii engleze
Abilitati analitice si de sinteza
Capacitate organizatorica si de comunicare foarte buna

NextGen Communications activeaza pe piata din 2008 si ofera clientilor sai servicii de Internet prin fibra optica, Televiziune prin cablu coaxial si Telefonie fixa VoIP, venind cu o propunere avantajoasa care sa acopere cat mai bine nevoile de comunicatii ale clientilor.