REPORTING SPECIALIST

DTH Television Grup SA- Boom TV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asista Finance Controller-ul la pregatirea situatiilor financiare in conformitate cu IFRS;
- contribuie la pregatirea bugetului anual al companiei;
- furnizeaza rapoarte periodice Finance Controller-ului referitoare la activitatea de controlling.

CERINTE

- absolvent al unei facultati cu profil economic
( ASE ¿ Contabilitate constituie avantaj);
- limba engleza scris-vorbit fluent;
- cunostinte MS OFFICE - EXCEL (nivel avansat constituie avantaj);
- persoana organizata, gandire analitica;
- cunostinte raportari IFRS (avantaj).

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, masa asigurata, telefon, transport etc

Companie multinationala, DTH Television Grup SA este compania de televiziune digitala care detine marca BOOM si care ofera clientilor sai prin reteaua proprie de transmisiere, principlale posturi de televiziune din Romania impreuna cu canalele TV BOOM.