RELATIONSHIP (ACCOUNT) MANAGER

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, una dintre cele mai mari clinici private.

Obiectivul postului: Cresterea vanzarilor prin dezvoltarea portofoliului de clienti si parteneri pe segmentul Corporate. Produsul: serviciile obligatorii anuale de medicina muncii si abonamente medicale pentru angajatii companiilor private din orice domeniu

Principalele responsabilitati:
1. Dezvoltarea portofoliului de clienti;
2. Coordonarea unui potofoliu de clienti;
3. Vizite la clienti si mentinerea unei relatii deosebite cu persoanele responsabile din partea clientilor;

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta 2 ani in domeniul vanzarilor intr-o pozitie similara, care implica vanzari B2B;
- Experienta in lucrul cu bugete si target-uri lunare;
- Cunostinte solide MS Office, email, Internet;
- Permis de conducere;
- Team player, orientat catre rezultate, proactiv si organizat.

Constituie avantaje, dar nu sunt obligatorii:
- cunoasterea limbii engleze;
- studii superioare in domeniul medical / farmaceutic;
- experienta in domeniul vanzarilor de servicii medicale / farmaceutice;
- detinerea unui portofoliu de contacte si clienti.

BENEFICII OFERITE

Trimite CV cu poza si asteptari salariale la contact@addvalue.ro pentru a afla mai multe despre aceasta provocare profesionala. Doar candidatii selectati vor fi contactati in urmatoarele 4 saptamani.

Recrutare, training, strategie si audit in Marketing & Vanzari
www.addvalue.ro