Relatii Clienti - Secretariat

Activ Imob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principala responsabilitate este aceea de a asigura sprijin administrativ si logistic;
Comunica permanent cu departamentele din cadrul companiei;
Inregistreaza, monitorizeaza, introduce oferte si cereri in baza de date;
Desfasoara activitati specifice secretariatului;
Asigura suport consilierilor imobiliari;
Asigura organizarea evenimentelor din cadrul companiei;

CERINTE

Studii superioare;
Abilitati analitice de organizare si comunicare;
Abilitati de lucru in echipa;
Persoana ambitioasa, entuziasta cu initiativa;
Cunostinte avansate PC: Microsoft Office – Word, Excel, Internet etc;
Experienta intr-un post similar constituie un avantaj;
Tinuta si aspect business.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Conditii de munca deosebite, intr-un mediu dinamic, stimulativ si motivant;
Posibilitatea integrarii intr-o echipa tinara, caracterizata prin performanta si succese dovedite;
Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;

ACTIV IMOB este o companie specializata in tranzactii imobiliare,cu experienta de peste 10 ani in domeniu, fiind lider de piata, cu puncte de lucru in Mihai Bravu si Sebastian. Profesionalism, exigenta, flexibilitatea, imbunatatirea permanenta a serviciilor prestate sunt atributele care caracterizeaza aceasta companie de succes.