Reglor masini-unelte

YKK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Executa operatiile zilnice de exploatare a utilajelor in vederea realizarii productiei
-Executa operatiile zilnice de mentenanta a utilajelor conform instructiunilor din documentatia tehnica
-Efectueaza operatiile de reglare si reparatii ale utilajelor, ce se impun in vederea asigurarii calitatii produselor finite in conformitate cu standardele de calitate YKK
-Verifica din punct de vedere calitativ produsele finite
-Identifica si solutioneaza problemele ce apar in functionarea utilajelor
-Verifica si corecteaza eventualele greseli aparute in modul de operare a utilajelor

CERINTE

Experienta in mecanica fina;
Cunostinte generale electrice (230V, 400V);
Cunostinte generale electronica(senzori, programabile-avantaj);
Deschidere spre asimilare noi cunostinte;
Sociabilitate si abilitati de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Training initial si permanent;
Mediu de lucru occidental.
Posibilitati reale de dezvoltare cariera.

YKK România este lider în productia de accesorii folosite în industria textila; (fermoare, capse, butoni, etc). În anul 2005, YKK România a deschis oficial fabrica de la Chitila, cu o capacitate mare de productie a fermoarelor, precum si flexibilitate în livrarile catre clienti. Cea mai importanta investitie a YKK Romania ramâne însa; cea facuta; în angajatii sai. De aceea, YKK Romania este permanent interesata de recrutarea unui personal de calitate atât din punct de vedere profesional, cât si moral.