Regional Sales Manager

Producator si Distribuitor national

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii distribuitorilor pentru zona alocata (Nord, Sud, Est, Vest
Prospectarea pietei si identificarea de noi distribuitori;
Mentinerea si dezvoltare relatiilor de colaborare cu actualii distribuitori;
Monitorizeaza evolutia pietei(distributie, preturi, competitie etc), si propunerea de actiuni de dezvoltare a zonei;
Controleaza si monitorizeaza toate campaniile promotionale din zona sa de lucru;
Negociaza si urmareste in numele firmei contractele de distributie;
Realizarea obiectivelor de vanzare pentru zona alocata;.

CERINTE

Operare PC: Microsoft Office;
Cunoasterea limbii engleze (vorbit/scris), poate constitui un avantaj;
Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
Excelente abilitati de comunicare;
Abilitati de negociere, atitudine pro-activa;
Orientare catre clienti si rezultate;
Abilitati de planificare si organizare;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si bonus pentru target de vanzari
- masina, telefon, laptop

Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.