Regional Sales Manager

STADLER AGRO SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Dezvoltarea portofoliului de clienti
• Imbunatatirea prezentei produselor in magazinele / punctele de vanzare acoperite de revanzatori;
• Marirea productivitatii personalului vanzator al revanzatorilor;
• Eficientizarea afacerii revanzatorilor (cresterea profitului revanzatorilor prin eficientizarea structurii de cost a acestora);
• Responsabil de imbunatatirea sistemului de distributie in scopul cresterii volumului de vanzare.
• Supervizeaza administrarea vanzarilor, distributia si vanzarea regionala, Revanzatori / dealeri si B2B.

CERINTE

* Capacitati de comunicare si negociere evidente
* Viziune personala si strategii de lucru.
* Orientare catre rezultate
* Capacitate de lucare de decizii pe baza datelor existente
* Mangementul resurselor
* Capacitati de dezvoltare a personalului, training, antrenare, directionare

BENEFICII OFERITE

* salariu motivant
* bonusuri/ comisioane suplimentare
* auto + decont
* laptop, telefon

Stadler Agro Solution este o companie cu capital privat, specilizata in solutii pentru nutritia culturilor agricole.
Lucram impreuna cu fermierii pentru coordanarea si sprijinirea lor in realizarea de productii maxime de calitate, in conditii de sustenabilitate uniforma.