REGIONAL MANAGER

EMIL ILIEV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

EMIL ILIEV SRL este o marca Chico, lider in prelucrarea si productia preparatelor din carne in Bulgaria. In legatura cu extinderea activitatii sale, societatea cauta o persoana dinamica pentru postul de manager regional in localitatea Bucuresti.

Cerintele noastre:
- experienta in domeniu - cel putin un an ca lider de pozitie comerciala (un avantaj il prezinta experienta in comertul cu marfuri cu termen de valabilitatea mic);

CERINTE

-Calitati personale si abilitati:
- Initiativa;
- Persoana dinamica ce poseda abilitati de comunicare si relationare cu cei din jur, rezistenta la munca de teren;
-Persoana ambitioasa, cu orientare spre rezultate cat mai
bune si imediate; persoana organizata si cu atitudine pozitiva;
-Abilitati analitice;
-Cunostinte- limba rusa, bulgara sau engleza;
-permis de conducere, conducatorul auto activ;

BENEFICII OFERITE

Ce va oferim:
• Grupul de lucru intr-un mediu dinamic
• Salariu motivat, cu sistem de prime pentru cresterea vanzarilor
• Masina
• Telefon

Acte necesare:
• scrisoare de intentie
• CV-ul ( scrise in una din limbile mentionate mai sus )
• fotografie

e- mail: jobs@chiko-foods.com

EMIL ILIEV SRL este o marca Chico, lider in prelucrarea si productia preparatelor din carne in Bulgaria