REFERENT VANZARI SERVICII DE TRANSPORT

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru are ca obiect de activitate proiectarea si executia lucrarilor de constructii si instalatii, precum si executia de transporturi si expeditii internationale si interne.
Cu o experienta de mai bine de 14 ani pe piata, compania imbina metodele clasice cu tehnologiile moderne pentru a oferi clientilor sai servicii de un inalt nivel profesional.

Cerinte:
- Experienta de minimum 1 an in domeniul serviciilor de transport intern si international;
- Studii medii;
- Bune cunostinte PC;
- Persoana activa, organizata, flexibila;
- Limba engleza mediu-avansat.

CERINTE

ATRIBUTIILE postului sunt urmatoarele:
- coordonare activitatii parcului auto aflat in subordine (acesta este format din 12 camioane de 12 t cu prelata) precum si a activitatii de transport international, in special pe Europa de V,
- analize pe curse din punct de vedere financiar,
- Atragerea de noi clienti, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu acestia precum si gestionarea relatiilor cu cei aflati deja in portofoliu;
- Negocierea contractelor, urmarirea realizarii tuturor cerintelor conform contractelor incheiate;
- Realizarea obiectivelor financiare stabilite de companie;
- Fidelizarea clientilor aflati in portofoliul companiei;
- Realizarea de planuri strategice de marketing pentru promovarea imaginii companiei.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Mediu de lucru motivant bazat pe respectul angajatului;
- Pachet salarial competitiv.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.