Referent vanzari intern

ALUKONIGSTAHL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In scopul extinderii activitatii noastre teritoriale, cautam: REFERENT VANZARI INTERN

Sarcinile dumneavoastra constau in:
-intocmirea ofertelor catre clienti
-prelucrarea comenzilor si urmarirea termenelor
-oferirea de consultanta activa si cuprinzatoare clientilor
-colaborare permanenta cu directorii de vanzari zonali

CERINTE

Profilul dumneavoastra:
-domiciliul in Bucuresti
-studii superioare
-comunicativ
-interesat de lucrul cu clientii si de intocmirea de oferte si prezentari detaliate
-cunostinte foarte bune de MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
-cunoasterea limbii germane precum si cunostinte despre otel constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-activitate captivanta intr-o companie internationala
-posibilitati de dezvoltare profesionala
-salariu atractiv

Asteptam cu interes CV-ul dumneavoastra pe adresa noastra de e-mail otel@alukoenigstahl.ro

ALUKÖNIGSTAHL este o companie orientata spre tehnica cea mai moderna si spre progres. Oferim clientilor si partenerilor nostri din domeniul constructiilor si constructiilor de masini si utilaje sisteme din aluminiu, PVC si otel.

Telul nostru este sa fim lider tehnologic si de piata în toate domeniile în care activam. Acest lucru il realizam evaluand mereu trendul pietei, prin relatii parteneriale cu toti clientii nostri si prin comercializarea celor mai bune marci.

In concluzie, ALUKÖNIGSTAHL garanteaza cea mai buna calitate, solutii estetice si siguranta maxima.