REFERENT VANZARI EXTERNE

ISOVOLTA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Derulare contracte de export - realizare buget
Corespondenta cu clientii externi
Intocmirea documentatiei de export
Prelucrare date in vederea intocmirii declaratiei INTRASTAT.

CERINTE

Experienta in domeniul vanzarilor externe (export si vanzari intracomunitare)
Limba engleza nivel avansat-corespondenta comerciala
Abilitati de lucru cu calculatorul - PC Microsoft Office (SAP avantaj)
Foarte bune abilitati de comunicare
Spirit de echipa
Rezistenta la stres
Persoana cu simtul confidentialitatii interne si externe
Studii superioare - constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile in domeniu
Posibilitati de dezvoltare individuala si profesionala
Ambianta profesionala

SC ISOVOLTA SA, societate romano-austriaca cu capital privat, producatoare de materiale elctroizolante si conductori de bobinaj, angajeaza REFERENT VANZARI EXTERNE