REFERENT SPECIALITATE CARDURI - BACK OFFICE

ALPHA BANK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Minimum 3 ani experienta profesionala in domeniul contabilitatii ; experienta in domeniul bancar, in urmatoarele activitati: carduri (experienta in reconciliere carduri reprezinta un avantaj) si/ sau contabilitate este preferabila;
- Studii Economice; Master/ cursuri / studii suplimentare in aria contabilitatii constituie un avantaj;
- Utilizator MS Office;
- Motivatie pentru desfasurarea unei activitati in aria contabilitatii.

Parte a ALPHA BANK Group, cel mai important grup financiar privat din Grecia, ALPHA BANK ROMANIA a fost prima banca straina intrata pe piata romaneasca dupa 1989. Astazi, ALPHA BANK ROMANIA este una dintre cele mai importante institutii din sistemul bancar romanesc. ALPHA BANK ROMANIA ofera clientilor sai solutii inteligente si flexibile in scopul satisfacerii intr-o maniera prompta si individualizata a solicitarilor acestora.

Doar candidatii ale caror aplicatii sunt selectate vor fi contactati pentru interviu.