Referent Salarizare

IVET COMPROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmirea salariilor lunar pentru angajatii companiei;
-pregatirea si depunerea lunara a declaratiilor;
-centralizarea si inregistrarea in programul de salarii a datelor privind personalul;
-intocmirea fluturaselor;
-intocmirea comenzilor pentru tichetele de masa si distribuirea lor catre salariati;
-elaborarea diverselor rapoarte si situatii privind personalul firmei;
-introducerea in calcul a concediilor medicale si de odihna;
-monitorizarea si verificarea pontajelor;

CERINTE

-experienta de cel putin un an in resurse umane;
-curs de inspector resurse umane si cunostinte de legislatia muncii;
-bune abilitati de comunicare;
-bune abilitati organizatorice;

Compania IVET COMPROD SRL are ca activitate principala comertul cu amanuntul in magazine alimentare, detinand astazi 19 magazine super mini-market, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 1500 metri patrati si un numar de 620 de angajati.