REFERENT RESURSE UMANE

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea bazei de date a candidatilor;
- Activitati specifice procesului de recruatare a candidatilor;
- Activitati administrative specifice departamentului de resusrse umane.

VA PARTICIPA SI PRELUA TREPTAT
-Constructia si administrarea fiselor de post
-Recrutare si selectie - - Gestionarea procesului de recrutare si selectie pentru mai multi clienti - in paralel
-Evaluarea angajatilor
-Conceperea unor srategii de motivare a angajatilor
-Cercetarea culturii si climatului organizational
-Schimbare si dezvoltare organizationala
-Managementul carierei
-Aspecte administrative

CERINTE

- studii superioare finalizate, constituie avantaj absolvent al Facultatii de Psihologie;
- experienta in desfasurarea activitatii de resurse umane minimum 6 luni - constituie avantaj dar nu este criteriul de baza al selectiei candidatilor;
- excelente abilitati de comunicare, relationare, prezentare;
- entuziasm, empatie;
- gandire analitica, bune abilitati de organizare;
- disponibilitate pentru deplasari;
- cunostinte de limba engleza ¿¿¿ nivel mediu;
- bune cunostinte de operare PC (Microsoft Office);
- perioada determinata de lucru - pentru inceput

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit 800 RON
program de lucru - 8.30-17.30

Sediul firmei este in Comuna Jilava, Jud Ilfov
Se asigura transportul de la metrou Eroii Revolutiei la sediu si inapoi.

Program 8.30-17.30 de luni pana vineri

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...