Referent resurse umane

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Postul se subordoneaza Specialistului de resurse umane
- Intocmeste si verifica foile de prezenta (pontaj)
- Opereaza module de gestionare a personalului
- Distribuie tichetele de masa , tichetele cadou, cardurile de salarii si documente diverse de personal
- Pastreaza evidenta concediilor efectuate si verifica operarea lor in foile de pontaj
- Intocmeste si elibereaza adeverinte diverse, la solicitarea angajatilor
- Actualizeaza baza de date cu salariatii societatii si intocmeste in acest sens rapoarte diverse in functie de solicitari

CERINTE

- Studii medii + Curs Inspector resurse umane reprezinta un avantaj/Student la management sau Administratie publica
- Cunostinte de limba franceza constituie un avantaj
- Cunostinte operare PC: Pachet Office, Outlook

BENEFICII OFERITE

- Contract Individual de munca - perioada determinata de 3 luni cu posibilitate de definitivare
- Mediu de lucru profesionist

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale