Referent Resurse Umane

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, un important producator si distribuitor din industria farmaceutica, cautam persoane motivate si dinamice pentru functia de Referent Resurse Umane.

Pozitia este pe o perioada determinata de 2 luni si cuprinde urmatoarele responsabilitati:

- primeste solicitarile fostilor angajati;
- verifica coordonatele solicitantilor in arhiva de personal a companiei;
- extrage din statele de plata aferente perioadei lucrate, datele referitoare la salariul tarifar de incadrare, sporuri vechime, etc, pentru fostii salariati;
- formuleaza adrese de raspuns catre solicitanti, cu datele corecte si in conformitate cu prevederile legale;
- preda adresele de raspuns;
- raspunde de exactitatea, corectitudinea si calitatea lucrarilor pe care le intocmeste;

CERINTE

- absolvent al unei institutii de invatamant de nivel mediu;
- cunoasterea temeinica a prevederilor legislatiei muncii;
- cunostinte PC;
- comunicare scrisa si orala clara si cu acuratete;
- bun utilizator si cunoscator al tehnicii de calcul;
- capacitate de interpretare si prelucrare a informatiilor;
- corectitudine, obiectivitate, atentie marita;

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfil our professional goals and deliver.