Referent Marketing - Asistent Brokeraj

PFI Tabacaru Leontin

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea a pachetelor de servicii ale companiei
Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
Contactarea potentialilor clienti
Negocierea si incheierea de contracte
Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora,
Derularea activitatii conform politicii companiei,
Utilizarea la maximum a oportunitatilor existente
Monitorizarea concurentei

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv
Orientare spre client
Putere de convingere, tenacitate
Capacitate de a se integra rapid in echipa
Seriozitate si dorinta de afirmare
Persoana dinamica si optimista dornica de a lucra in cadrul unei companii internationale formata dintr-un colectiv tanar

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii internationale, formata dintr-un colectiv tanar.
Castiguri substantiale.
Cursuri de specializare gratuite.
Licentiere gratuita.
Posibilitati de promovare rapida

DESCRIEREA FIRMEI

Companie internationala cotata la bursa londoneza.
Lider pe piata financiar-bancara din Europa Centrala si de Vest