REFERENT MARKETING

TADIS AGRO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si coordoneaza activitatea departamentului de marketing al companiei
- Propune si implementeaza proiectele de marketing in functie de necesitatile de dezvoltare ale companiei
- Coordoneaza activitati de promovare a imaginii companiei
- Consolideaza pozitia si imaginea brandurilor companiei pe piata
- Dezvolta strategii si planuri de actiune ce duc la atingerea obiectivelor (volum de vanzari, cota de piata, valoare)
- Analizeaza si monitorizeaza piata, competitia, nevoia clientilor, etc.

CERINTE

Persoana potrivita acestui post trebuie sa fie bun strateg, fire dinamica, avand o buna capacitate de analiza si sinteza.
Studiile superioare (avantaj: marketing), cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (obligatoriu), flexibilitatea si spiritul de echipa sunt atuurile pe care ne bazam.
Interviurile se vor sustine in limba franceza sau engleza.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesional
- Pachet salarial competitiv

Societate franceza, importator exclusiv marca CASE si distribuitor de utilaje agricole prezenta pe piata romaneasca din anul 1996.