Referent Logistica - Limba Germana

Gradinariu Import Export SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pastreaza relatia cu clientii, furnizorii din tara si strainatate;
- Raspunde de intocmirea si mentinerea evidentelor comenzilor catre firmele transportatoare acceptate de firma;
- Raspunde de evidenta cheltuielilor de exploatare-intretinere-reparaþii aferente parcului auto.

CERINTE

- Licentiat in domeniul: utilaje de constructii, utilaje grele sau transporturi - constituie un avantaj;
- Cunosterea foarte buna a limbii germane (de preferat termeni tehnici) - obligatoriu;
- Meticulos, ordonat, atent la detalii.
- Cunostinte Office (Word, Excel).
- Experienta minima in vanzari - constituie un avantaj.
- Atitudine orientata spre client, abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Lucru intr-un colectiv tanar si dinamic;
- Pachet salarial atractiv.

Companie de import-export ce activeaza de peste 14 ani in Romania, organizata pe 2 directii diferite, avand ca obiect de actvitate comertul de autovehicule, echipamente si utilaje pentru constructii, salubritate, autoutilitare, produse pentru salubrizare, depozitare pentru ateliere, amenajari urbane.
Compania este in crestere si reorientare pe principii moderne de management, abordare bazata pe eficienta si eficacitate.

Detalii despre noi gasiti pe : www.gradinariu.ro