REFERENT LOGISTICA

UTI RETAIL SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conducator auto care sa asigure transport livrari de marfa de la depozitele UTI catre beneficiari (santiere, magazine)
- intocmirea documentelor de intrare si iesire a Echipamentelor in programul de management integrat
- colaborare cu derulatorii si coordonatori de contract in vederea procurarii si livrarii de echipamente pentru lucrarile executate in cadrul directiei

CERINTE

- studii medii
- carnet conducere categ. B (experienta min. 2 ani)
- cunostinte operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv, bonuri de masa si avantaje non banesti
- posibilitati extinse de instruire inclusiv participari la expozitii si traininguri in strainatate
- bonusuri pe masura realizarilor
- posibilitati de promovare

UTI RETAIL SOLUTIONS este compania din cadrul grupului de firme UTI specializata in furnizarea de echipamente si solutii pentru securitatea spatiilor comerciale si a fondului de marfa.
Avand o experienta de peste 12 ani pe piata autohtonaa solutiilor de securitate si curenti slabi pentru spatii comerciale, UTI Retail Solutions reprezinta partenerul strategic al celor mai importanti retaileri care activeaza in Romania: Metro, Praktiker, Carrefour, Real, Kaufland. Existenta unei palete largi de furnizori si a unei echipe de cercetare-dezvoltare permit companiei noastre sa creeze concepte flexibile, perfect adaptabile celor mai exigente cerinte ale clientilor.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro