REFERENT LOGISTICA

UTI RETAIL SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea, livrarea si gestionarea echipamentelor/materialelor aprovizionate de catre Directia Procurare pe parcursul executiei lucrarilor
- intocmirea documentelor de intrare si iesire a echipamentelor in programul de management integrat
- colaborare cu derulatorii si coordonatori de contract in vederea procurarii si livrarii de echipamente pentru lucrarile executate in cadrul directiei

CERINTE

- studii medii
- carnet conducere categ. B (experienta min. 2 ani)
- cunostinte operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv, bonuri de masa si avantaje non banesti
- posibilitati extinse de instruire inclusiv participari la expozitii si traininguri in strainatate
- bonusuri pe masura realizarilor
- posibilitati de promovare

UTI RETAIL SOLUTIONS este compania din cadrul grupului de firme UTI specializata in furnizarea de echipamente si solutii pentru securitatea spatiilor comerciale si a fondului de marfa.
Avand o experienta de peste 12 ani pe piata autohtona a solutiilor de securitate si curenti slabi pentru spatii comerciale, UTI Retail Solutions reprezinta partenerul strategic al celor mai importanti retaileri care activeaza in Romania: Metro, Praktiker, Carrefour, Real, Kaufland. Existenta unei palete largi de furnizori si a unei echipe de cercetare-dezvoltare permit companiei noastre sa creeze concepte flexibile, perfect adaptabile celor mai exigente cerinte ale clientilor.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro