REFERENT LOGISTICA

KNAUF GIPS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluare, prelucrarea si facturarea comenzilor
- organizarea transportului comenzilor clientilor
- asistarea clientilor in problemele de natura logistica aparute pe parcursul derularii comenzii
- buna comunicare cu clientii si reprezentantii zonali
- mentine contacte cu transportatorii

CERINTE

- studii superioare
- bune cunostinte de operare PC
- experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj
- spirit de echipa
- abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- va oferim un salariu motivant, posibilitatea de a lucra impreuna cu o echipa tanara si un mediu de lucru atractiv.

Firma Knauf este un important concern international si un competitor de marca pe piata materialelor de constructii din Romania. Aflata in plin proces de dezvoltare a afacerii, firma Knauf recruteaza candidati valorosi pentru postul Referent Logistica in cadrul Compartimentului Logistica