REFERENT LOGISTICA

SC MACROMEX S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principala responsabilitate a postului o reprezinta gestionarea comenzilor de aprovizionare externa maritima din punct de vedere al incarcarii, documentatiei, livrarii si stocarii informatiei in sistemul informatic de gestiune folosit de companie.

CERINTE

- Absolvent studii medii, studiile superioare prezinta avantaj;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Cunostinte utilizare PC;
- Experienta anterioara intr-un post similar - min. 1 an;
- Capacitate de analiza si organizare a informatiilor, capacitatea de a respecta termene limita, asumarea responsabilitatilor;
- Putere de concetrare, autocontrol, rezistenta la stres;
- Foarte bune abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Se ofera mediu de lucru dinamic, posibilitati de dezvoltare a carierei, pachet salarial atractiv.

Importator si distribuitor produse alimentare ce necesita temperatura controlata