REFERENT LOGISTICA

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

MANAGEMENTUL STOCULUI DE ANVELOPE;
Stabilirea nivelelor minime/maxime de stoc;
Lansarea comenzilor catre furnizorii interni si externi;
Organizarea transporturilor;
Desfasurarea de operatiuni de vama, mentinerea relatiei cu comisionarii vamali;
Inregistrari contabile pentru stoc;
Supervizarea activitatii depozitului;
Organizarea inventarelor;
Intocmirea de rapoarte specifice(rotatie stoc, stoc fara miscare etc.).

CERINTE

Absolvent studii superioare de profil economic;
Experienta minim 1 an pe o pozitie similara (referent logistica);
Cunostinte bune operare PC: MsOffice, Program de gestiune, operare in retea;
Limbi straine: Engleza, Italiana (constituie avantaj).

Candidatul ideal trebuie sa dinamic, optimist, cu spirit de echipa, capacitate de analiza si organizare, sa posede bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este cuprins intre 400-500 EURO.
Pentru perioada de proba salariul NET va fi de 400 EURO.
Se ofera bonuri de masa, transport la si de la locul de munca.
Program de lucru L-V: 8.30-18.00, cu disponibilitate la program prelungit.
Perioada de proba este de 1 luna.
Exista reale posibilitati de promovare.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro