Referent logistica

S.C. MATEI CONF GRUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Centralizarea comenzile primite de la clienti
Urmareste derularea comenzilor primite de la clienti
Lansare comenzi interne
Programeaza livrarea marfurilor catre client
Monitorizeaza transportul marfii,
Monitorizeaza livrarile conform graficelor de livrare stabilite in contract sau in comenzi
Asigura toate informtiile pentru activitate de facturare,

CERINTE

Studii:
- medii sau superioare profil economic, marketing, comert
- cunostinte gestiunea stocurilor, contabilitate primara, soft de gestiune
- cunostinte operare PC- Excel,
Cunostinte limbi straine : - engleza mediu
Aptitudini: gandire logica,orientare catre obiectiv , stabilitate,atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- contract de munca in conditiile legii,
- salariul negociabil in functie de cunostintele dobandite si experienta in domeniu,
- tichete de masa,
- prime anuale,
- posibiltate de perfectionare profesionala prin participarea la cursuri , seminarii a caror cost suportate de societate.

DESCRIEREA FIRMEI

productie echipamente de lucru