Referent Licitatii

FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregateste ofertele pentru licitatii
- Monitorizeaza documentele, contractele si stocurile
- Realizeaza studii de piata si rapoartele pe domeniul de interes
- Centralizeaza datele si arhiveaza documentele

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara de minim 2 ani
- Studii superioare
- Cunostinte PC (MS Office) - nivel avansat
- Cunostinte limba engleza - nivel mediu
- Excelente abilitati de organizare, comunicare si lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru profesionist, competitiv
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 18 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.