REFERENT ECONOMIC - CASIER

SC GIFAN STRONG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Colecteaza incasarile zilnice;
2. Depunerea incasarilor aferente zilei respective in conturile bancare pe care le detine societatea.
3. Depunerea ordinelor de plata, ridicarea extraselor bancare.
4. Inlocuieste in zilele libere si in concediul de odihna, persoana care este titular la casieria societatii si raspunde de efectuarea atributiilor specifice pentru zilele respective.
5. Activitati specifice economice societatilor de transport.

CERINTE

1. Studii Medii.
2. Experienta minim 2-3 ani de lucru.
3. F. IMPORTANT exerienta in lucru cu bani sau casierie OBLIGATORIU.
4. Domiciliul stabil Mun. Bucuresti.
5. VA RUGAM NUMAI APLICATI DECAT DACA LOCUITI IN BUCURESTI.

BENEFICII OFERITE

1. Telefon de serviciu.
2. Bonuri de masa.
3. Conditii excelente de munca.
4. Transport gratuit pe traseele societatii.
5. Salariul oferit 1400 lei BRUT.\
6. ATENTIE VA RUGAM APLICATI DOAR DACA SUNTETI INTERESATI, CITITI CU ATENTIE ANUNTUL SI MAI ALES SALARIUL OFERIT.

Companie transport persoane, cu capital privat romanesc. Compania noastra se ocupa cu transport de persoane pe baza de grafic de circulatie, activand in domeniul transporturi de peste 11 ani. In cei peste 11 ani de activitatea compania noastra a sesizat necesitatile persoanelor si a incercat sa comercializeze produse cat mai aproape de cele solicitate de catre clientiI.