REFERENT CONTABIL - PUNCTAJE FURNIZOR- jud ilfov

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿¿¿- Proceseaza diverse documente in EXCEL;
¿¿¿- Realizeaza punctaje cu furnizorii, clienti in vederea stabilirii corectitudinii datelor din contabilitate;
¿¿¿- Emiterea de corectii in functie de rezultatele punctajelor
¿¿¿ -Realizarea de rapoarte privind relatiile intercompany
- Operare documente primare in programul de contabilitate al societatii ¿¿¿ CIEL, SAGA, Altele in timpul ramas.

CERINTE

- facultate de preferat in domeniul economiei;
- bune cunostinte de operare PC
- cunostinte contabilitate primara constituie un avantaj
- atentie concentrata si distributiva, memorie vizuala, rezisteta la stres;
- persoana organizata, capabila sa prioritizeze actiunile si sa lucreze cu termene limita stranse;
- persoana adaptabila , cu simt de raspundere, capabila sa invete repede
- experienta pe un post similar - constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit 800 - 1000 RON

Programul de lucru 8.30-17.30

se asigura transportul de la metrou / tramvai zona Eroii Revolutiei la sediu si inapoi

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...