Referent Comercial

OSCAR DOWNSTREAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transmiterea facturilor catre clienti pe fax;
- verificarea primirii de catre clienti a facturilor si urmarirea emiterii instrumentelor de plata conform datelor din factura (discutii telefonice cu persoanele responsabile de la clienti);
- programarea curieratului pentru ridicarea instrumentelor de plata de la clienti;
- pastreaza legatura in permanenta cu oamenii de vanzari cu privire la orice neintelegeri in relatia cu clientii;
-centralizeaza datele cu privire la transmiterea facturilor si primirea instrumentelor de plata.

CERINTE

- atentie;
- seriozitate;
- diplomatie;
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- cunostiinte limba engleza;
- cunostiinte PC;
- cunostiinte Internet;

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- prime de sarbatori.

Este o companie tanara, 100% romaneasca, cu o crestere sustinuta pe piata produselor petroliere. Dezvoltand servicii inovatoare in domeniul comertului de combustibili, Oscar Downstream este primul furnizor in Romania al serviciului de alimentare carburanti prin intermediul statiilor de incinta.