Referent calitate Sectorul 2 - Pantelimon

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeazarea demersurile necesare efectuarii analizelor in baza unui planning bine stabilit;
- Verificarea periodica a conditiilor de depozitare/ expunere precum si a specificului produselor comercializate din punct de vedere al calitatii produselor;
- Verificarea documentatiei referitoare la receptia marfii;
- Efectarea controalelor de calitate si luarea masurilor in conformitate cu standardele impuse;
- Participarea la actualizarea documentatiilor si autorizatiilor magazinului, conform cu legislatia in vigoare;
- Mentinerea unei bune relatii cu institutiile de profil.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate in domeniul calitatii si controlul alimentelor;
- Alte atestate, certificate in domeniul calitatii reprezinta un avantaj;
- Prezinta avantaj experienta anterioara in domeniul calitatii produselor alimentare;
- Experienta in relatia cu autoritatile: DSV, ANSVSA, DSP, OPC, etc;
- Cunostinte specifice ale Sistemului de Management al Calitatii ISO 22000 si HACCP;
- Cunoasterea legislatiei in vigoare din domeniul Sigurantei Alimentului;
- Cunostinte operare PC-MS Office;
- Persoana responsabila, atenta la detalii, orientata catre client si capabila sa lucreze in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Programul de lucru: Luni - Vineri, 09:00 - 18:00;
- Asigurare medicala la o clinica privata;
- Salariul: 1100 lei + bonuri de masa (200 lei).

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro