REFERENT ASIGURARI - pentru Agentia Corporate Bucuresti

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Intocmeste polite de asigurare;
* Efectueaza inspectii de risc;
* Promoveaza pe plan local produsele BT Asigurari;
* Elaboreaza diverse rapoarte si oferte ;
* Verifica activitatea colaboratorilor.

CERINTE

* Studii medii;
* Studiile superioare constituie avantaj;
* Cunostinte bune de operare PC ;
* Orice forma de pregatire in vanzari si asigurari constituie avantaj;
* Excelente abilitati de organizare;
* Foarte bune abilitati de comunicare si relationare ;
* Orientare catre rezultate;
* Rigoare si atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

* Un mediu de lucru dinamic ¿i profesionist;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

CV-urile vor fi tratate confidential si se vor transmite, insotite de o Scrisoare de intentie, in atentia Directiei Resurse Umane, la adresa de e-mail: resurse.umane@bta.ro sau la nr.fax 0364/816.503 (cu subiectul „Aplicatie pentru postul de referent corporate Bucuresti ").

Doar persoanele selectionate vor fi anuntate in vederea participarii la interviu.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA