Redactor WEB - Sediul NCH

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creaza articole pentru pentru sectiunile website-urilor de profil;
Se documenteaza, urmareste sursele de informatii relevante in vederea realizarii materialelor online;
Redacteaza stiri din surse interne si externe ale companiei;
Updateaza in permanenta continutul siturilor
Identifica subiecte pentru stirile si articolele ce urmeaza a fi publicate online;
Participa la evenimente si conferinte pe domeniile de interes;
Realizeaza interviuri

CERINTE

- Abilitati excelente de redactare a textelor
- Cunoastere avansata a limbii engleze
- Experienta pe un post similar- min 2 ani
- Experienta online –constituie un avantaj
- Abilitati excelente de comunicare
- Abilitati de analiza si sinteza

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii. Credem in profesionalism si, din aceasta perspectiva, medicii reprezinta pentru noi o categorie speciala de clienti. Pentru ca am invatat sa ii ascultam, stim sa ii intelegem si sa le oferim solutii adaptate nevoilor lor. Dorim sa fim partenerul financiar al medicilor. Mizam pe specializare si ne propunem sa fim recunoscuti drept banca ce ofera cele mai rapide raspunsuri clientilor. LIBRA BANK respecta si urmeaza valorile pe care si le-a stabilit. Resursa noastra cea mai importanta sunt oamenii ambitiosi care lucreaza aici si care imprima aceste valori bancii.